ČeštinaAngličtina

O TFC

Vážení nároční cestovatelé,

Cestovní kancelář TRAVEL FIRST CLASS s.r.o. vznikla v roce 2008 a od roku 2013  je součástí  realitní a investiční skupiny TNI GROUP, která se zaměřuje na oblast investic, developmentu a správy nemovitostí. TNI Group a.s. působí na českém trhu přes 20 let, kdy svoje aktivity rozvíjí zejména v realitním byznyse. Realizuje výstavbu rezidenčních, kancelářských a komerčních projektů, jejich správu a management. V oblasti služeb se zaměřuje na cestovní ruch, obchod s luxusním kancelářským nábytkem a ekonomické poradenství. Skupina TNI Group působí v ČR a v USA, kde realizuje zejména rezidenční projekty na Floridě. Více informací o skupině TNI Group naleznete na www.tnigroup.cz.

Travel First Class je cestovní kanceláří specializující se na organizování a koordinaci firemních akcí v zahraničí a volnočasového cestování. Zvláštní důraz klademe na úroveň našeho servisu, chceme se stát Vaším osobním cestovním poradcem, kdy každého klienta vnímáme se všemi jeho přáními a potřebami jako jedinečnou osobnost.

Naše služby jsou realizovány převážně "na klíč" a našim business i soukromým cestujícím rádi zajistíme prakticky cokoliv, a to jednotlivě i v balíčcích. Jsme připraveni poskytnout služby na nejvyšší úrovni, protože nejen naše zkušenosti nám umožňují navrhnout Vám ty nejlepší alternativy a plně uspokojit nejen Vás a Vaše nejbližší, ale i Vaše obchodní partnery, přátele nebo zaměstnance.

Cílem naší společnosti je výhradní spokojenost klientů, kterým se vždy snažíme nabízet ty nejlepší služby, čemuž také napovídá název cestovní kanceláře – TRAVEL FIRST CLASS.

Jsme zde pro Vás, cestujte s námi první třídou...

Lenka Balová
Ředitelka